קורים דברים בקיבוץ. כל השנה

כל האטרקציות

בואו מתי
שבא לכם

אפשרי, זה רק בגלל שהוא כה ייחודי. היסטוריה בת אלפי שנים ובשילוב של חדשנות וקידמה.
אם השילוב הזה נשמע בלתיבאיזור ירושלים, ישראלים ותיירים כאחד. טעימה שמורכבת מהמון ירוק
ושקט לצדהקיבוץ שלנו מציע טעימה ייחודית מההוויה הקיבוצית הארצישראלית למבקרים

פעילויות
חוות אייל
בחווה אנו מגדלים ומטפלים בחיות שונות, עובדים ומטפחים את גן הירק ובוסתן שיחי ועצי הפרי, מייצרים קומפוסט אורגני ובונים בשיטות שונות ידידותיות לסביבה. חוות אייל משמשת בית חינוכי- סביבתי, טיפולי וחוויתי עבור רבים ורבות. לכל המשפחה
לכל המשפחה
א׳ -ש׳
טיול
מצפה יאיר
תצפית ממנה נשקף נוף עוצר נשימה מירושלים העתיקה ועד בית לחם. את המצפה עיצב האמן רן מורין כאתר להנצחתו של יאיר אנגל ז"ל שנהרג במהלך שירותי הצבאי ב-1996.
לכל המשפחה
א׳ - ש׳
טיול
פארק עמודי הזית
פסל עמודי הזית, בעיצובו של האמן רן מורין, ממוקם בתוך פארק של עצי זית עם שבילים המובלים לנוף מרהיב של ההרודיון, מדבר יהודה וים המלח. במרכז הפסל שלושה עמודים המתנשאים לגובה 11 מטרים, כאשר בראש כל אחד גדלים שלושה עצי זית. טכנולוגיית ההשקיה המתקדמת של עמודי הזית מכירת שמן זית מייצור עצמאי-מקומי השתתפות במסיק זיתים (בעונה – חודש אוקטובר)
לכל המשפחה
א׳ -ש׳
פעילויות
קאנטרי Rclub
קאנטרי קאנטרי רמת רחל הוא מתחם הכושר והוולנס שלנו שכולל 3 בריכות שחייה, סאונות וחמאם, שיעורי סטודיו מגרשי טניס וכדורסל ומדשאות כדי להשלים רגעים קנים של אושר.
לכל המשפחה
א׳ - ש׳
פעילויות
קסם של חקלאות הידרופונית
הכרות עם עוד צד של החקלאות בהר - על חקלאות מסורתית וחקלאות מתקדמת: סיור מרתק וטעים בחוות הגידולים ההידרופונית של קיבוץ רמת רחל. בסיור נכיר את עולם הדבורים והקשר של הכוורת לגידול חקלאי, נבקר בחממה הלימודית שם נכיר את מגוון שיטות הגידול ההידרופוני, ניצור נרות משעוות דבורים וכמובן - נטעם מכל הדברים שאנחנו מגדלים בקיבוץ.
לכל המשפחה
בתיאום מראש

בואו לאירוע חברה אצלנו

  שם החברה*
  שם מלא*
  מייל*

  מס‘ משתתפים*
  טלפון*
  כתוב הודעה*